
Есептегіш есеп айырысу-кассалық тоңазытқышсыз Марихолодмаш П2629 Илет 600 (қызыл)
- Бар
- Коды:115313
127 894 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есеп айырысу-кассалық касса Mariholodmash P2629 Ilet 600 сатушының тұтынушылармен жұмыс істеуіне, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қызмет көрсетуді және есеп айырысуды жеңілдетуге арналған. Корпус пен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған, корпус эпоксидті полиэфирлі бояумен қапталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 740х1260х1040 мм
- Түсі: қызыл
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.331.050-16-К |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 127 894 ₸


