
Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Таир УН
- Бар
- Коды:110354
140 248 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash P2629 Tair UN есеп айырысу-кассалық кассасы сатушының тұтынушылармен жұмыс істеуіне, қызмет көрсетуді жеңілдетуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында есеп айырысуға арналған. Корпус пен үстелдің үстіңгі жағы тот баспайтын болаттан жасалған және эпоксидті полиэфирлі бояумен қапталған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.331.050-14 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 660 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1390 мм |
- Бағасы: 140 248 ₸


