Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Таир (қалқансыз)
- Бар
- Коды:62284
129 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарЕсептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Таир (қалқансыз)
129 027 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash P2629 Tair кассасы тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және дүкендер мен сауда орындарында олармен есеп айырысуға арналған. Жабдық тоңазытқыш витриналарымен бір стильде жасалған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған. Корпус қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Есептегіш ағаш қаптамада жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1080х1200х1040 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.331.050-10.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 129 027 ₸


