
Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмаған Марихолодмаш Илет NEW (қызыл)
- Бар
- Коды:62285
150 165 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Ilet NEW кассасы тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және дүкендер мен сауда орындарында олармен есеп айырысуға арналған. Жабдық тоңазытқыш витриналарымен бір стильде жасалған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған. Корпус қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Есептегіш ағаш қаптамада жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1130х1200х1080 мм
- Түсі: қызыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 695133.001-к |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 105 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 1030 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 150 165 ₸


