Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Илет (қалқансыз)
- Бар
- Коды:62283
154 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарЕсептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Илет (қалқансыз)
154 416 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash P2629 Ilet кассасы тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және дүкендер мен сауда орындарында олармен есеп айырысуға арналған. Жабдық тоңазытқыш витриналарымен бір стильде жасалған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған. Корпус қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Есептегіш ағаш қаптамада жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1080х1260х1040 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.331.050-08.01Есептегіш П2629 Немесе салқындатылмаған есеп айырысу-кассалық машина (қалқансыз) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 154 416 ₸


