
Есептегіш есеп айырысу-кассалық салқындатылмайтын Марихолодмаш П2629 Илет (көк)
- Бар
- Коды:62282
156 330 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash P2629 Ilet кассасы тұтынушыларға қызмет көрсетуді жеңілдетуге және дүкендер мен сауда орындарында олармен есеп айырысуға арналған. Жабдық тоңазытқыш витриналарымен бір стильде жасалған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған. Корпус қорғаныш-декоративтік эпоксидті-полиэфирлі ұнтақ бояумен қапталған. Есептегіш ағаш қаптамада жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелге жүктеме: 50 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1080х1260х1040 мм
- Түсі: көк
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.331.050-08р2629 Илетесептік-кассалық салқындатылмаған (көк) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 121 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 940 мм |
- Бағасы: 156 330 ₸


