
VIATTO VA-CM8988PRO қараған кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:194969
227 097 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CM8988PRO кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселер мен қонақүйлерде жаңа кофе қайнату немесе суды жылыту үшін қолданылады. Модель бір төмен топпен және термоблокпен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан, сыйымдылығы тағамдық полиуретаннан жасалған.
Жеткізу көлеміне 1 және 2 кесе сүзгілері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құю бөлмесі (су құбырына қосуды қажет етпейді)
- Басқару түрі: электромеханикалық
- Үстел үсті
- Жарық ДИОДТЫ индикаторлары бар түймелер
- Ыстық суға арналған шүмек
- Бу шүмегі
- Қысым датчигі
- Қолдық капучинатор
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның биіктігі: 89 мм
- Ұсынылатын өнімділік: күніне 5-тен 10 кесеге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 399х353х430 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Қосымша функциялары | |
| Капуччинатор | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.7 кг |
| Биіктігі | 404 мм |
| Тереңдігі | 383 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 1.62 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 2.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қараған |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Қыздыру элементінің түрі | термоблок |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 227 097 ₸


