
Кофеқайнатқыш қараған VIATTO VA-CMG8999PRO
- Бар
- Коды:195015
276 828 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTOVA-CMG8999PRO кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселер мен қонақүйлерде жаңа кофе қайнату немесе суды жылыту үшін қолданылады. Модель бір төмен диапазонмен, термоблокпен және кіріктірілген тікелей ұнтақталған кофе тартқышпен жабдықталған. Корпус алюминий қорытпасынан, сыйымдылығы тағамдық полиуретаннан жасалған.
Жеткізу көлеміне 1 және 2 кесе сүзгілері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құю бөлмесі (су құбырына қосуды қажет етпейді)
- Басқару түрі: электрондық
- Ұнтақтауды реттеу
- Үстел үсті
- Жарық ДИОДТЫ индикаторлары бар түймелер
- Буды реттеудің айналмалы тұтқасы
- Бу беру индикаторы
- Қысым датчигі
- Тамшы жинағыш
- Қолдық капучинатор
Қосымша сипаттамалар:
- Тостағанның биіктігі: 89 мм
- Дәндерге арналған бункердің сыйымдылығы: 200 гр
- Кофе порциясын ұнтақтау: 14-тен 18 секундқа дейін.
- Ұсынылатын өнімділік: күніне 5-тен 10 кесеге дейін
Қаптамадағы габариттері: 416х390х538 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қолданылатын кофе түрі | Астық |
| Қосымша функциялары | |
| Капуччинатор | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.2 кг |
| Кіріктірілген кофеқайнатқышсу құбырына қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 512 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 1.62 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 2.7 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | қараған |
| Кофе түрі | дәнді, ұнтақталған |
| Қыздыру элементінің түрі | термоблок |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 377 мм |
- Бағасы: 276 828 ₸






