
Кофеқайнатқыш Gemlux GL-DCM-3
- Бар
- Коды:94124
20 601 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-DCM-3 сериялы Platinum тамшылатып кофеқайнатқышы кеңселерде, қонақүйлерде, жеке үйлерде және пәтерлерде ұнтақталған дәндерден кофе қайнату үшін қолданылады. Модель СКД дисплейі бар электронды басқару элементтерімен және қайта пайдалануға болатын нейлон сүзгісімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне пластикалық қақпағы бар шыны шәйнек және өлшеуіш қасық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кешіктіріп бастау функциясы 24 сағатқа дейін
- Дайын сусынның температурасын ұстап тұру функциясы
- 15 секундқа дейін электр қуатын өшіргеннен кейін автоматты түрде іске қосыңыз.
Қосымша сипаттамалар:
- Құмыраның көлемі: 1,8 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Пайдаланылған кофеге арналған контейнердің сыйымдылығы | 12 порция жасайды |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 0.9 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамшылатып |
| Кофе түрі | ұнтақталған, сүзілген |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 162 мм |
- Бағасы: 20 601 ₸


