
Hurakan HKN-CM2 кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:83613
158 468 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CM2 кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кәсіби кофе қайнату үшін қолданылады. Модель кофесі бар екінші графинді жылытуға арналған алаңмен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 2 графин кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 440х450х470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159487 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Қуат | 2.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 2.2 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамшылатып |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | қара, күміс |
| Ені | 210 мм |
- Бағасы: 158 468 ₸



