
Hurakan HKN-CM2E кофеқайнатқышы
- Бар
- Коды:227604
157 062 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-CM2E кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кәсіби кофе қайнату үшін қолданылады. Модель кофесі бар екінші графинді жылытуға арналған алаңмен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 1 графин және 2 кофе графинін жылытуға арналған алаң кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 300x500x600 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 371644 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 387 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 1.8 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | тамшылатып |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 157 062 ₸


