
Кофе машинасы Empero EMP.CPC.1GR
- Бар
- Коды:279104
1 083 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp.CPC.1GR кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде эспрессо, капучино және басқа да кофе сусындарын жасау үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус зақымдануға және сызаттарға төзімді ABS пластиктен, қазандық тамаша жылу алмасу қасиеттеріне ие мыстан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ингредиенттерді қолмен мөлшерлеу: сусынды жеке рецепт бойынша дайындау
- Қазандықтан ыстық су беру
- Сүтті көпіртуге арналған бу шүмегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қазандықтағы температура: 117 °C
- Тұғырсыз топтың биіктігі: 140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Қолданылатын кофе түрі | Ұнтақталған |
| Көлемі | 4.6 л |
| Қуат тұтыну | 2500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кофеқайнатқыштың түрі | Эспрессо |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 610 мм |
| Ені | 410 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Салмақ | 27 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Түсі | Қызыл |
| Кофемашинаның бір түрі | жартылай автоматты |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 1 |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Капучинаторқысым | 1 бар |
- Бағасы: 1 083 971 ₸


