
Кофе машинасы Empero EMP.CPC.2GR
- Бар
- Коды:279002
1 470 503 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp.CPC.2GR кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде эспрессо, капучино және басқа да кофе сусындарын жасау үшін қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус механикалық берік болаттан және ABS пластиктен жасалған, зақымдануға және сызаттарға төзімді, қазандық тамаша жылу алмасу қасиеттеріне ие мыстан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ингредиенттерді қолмен мөлшерлеу: сусынды жеке рецепт бойынша дайындау
- Қазандықтан ыстық су беру
- сүтті көпіртуге арналған 2 бу шүмегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қазандықтағы температура: 117 °C
- Топтардың биіктігі:
- Тұғырсыз: 140 мм
- Тұғырда: 90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 67 келі |
| Биіктігі | 628 мм |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Капучинаторсуды беруге арналған сорғықысым | 1 бар |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 2 |
| Корпус материалы | пластик, металл |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қазандықтың көлемі | 11 л |
| Кофемашинаның бір түрі | жартылай автоматты |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 811 мм |
- Бағасы: 1 470 503 ₸


