
Кофе машинасы Emperoemp.CPC.2GB-D
- Бар
- Коды:275351
1 806 618 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp.CPC.2GB-D кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде эспрессо, капучино және басқа да кофе сусындарын жасау үшін қолданылады. Модель кофені автоматты түрде мөлшерлейтін сандық басқару панелімен жабдықталған. Корпус механикалық берік болаттан және ABS пластиктен жасалған, зақымдануға және сызаттарға төзімді, қазандық тамаша жылу алмасу қасиеттеріне ие мыстан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 портафильтр кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қазандық сорғысының манометрі
- Жұмыстың сигналдық индикаторлары
- Қазандықтан ыстық су беру
- сүтті көпіртуге арналған 2 бу шүмегі
- Автоматты тазалау бағдарламасы
- Реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қазандықтағы температура: 117 °C
- Топтардың биіктігі:
- Тұғырсыз: 140 мм
- Тұғырда: 90 мм
- Қаптамадағы габариттері. 710х850х830 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Кәсіби кофе машинасының түрі | Автоматты |
| Қолданылатын кофе түрі | Ұнтақталған |
| Көлемі | 11 л |
| Қуат тұтыну | 4500 Вт |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Кофеқайнатқыштың түрі | Эспрессо |
| Cүттен дасалған сусындарды дайындау | Автоматическое |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 628 мм |
| Ені | 811 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Салмақ | 67 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Корпус материалы | металл, пластик |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 2 |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Капучинаторқысым | 1 бар |
- Бағасы: 1 806 618 ₸


