
Кофе машинасы Empero EMP.CPC.1GB
- Бар
- Коды:275376
1 083 971 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Emperoemp.CPC.1GB кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ үйде эспрессо, капучино және басқа да кофе сусындарын жасау үшін қолданылады. Модель ингредиенттердің қолмен мөлшерленуімен жабдықталған, бұл сусынды жеке рецепт бойынша дайындауға мүмкіндік береді. Корпус механикалық берік болаттан және ABS пластиктен жасалған, зақымдануға және сызаттарға төзімді, қазандық тамаша жылу алмасу қасиеттеріне ие мыстан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қазандық сорғысының манометрі
- Жұмыстың сигналдық индикаторлары
- Қазандықтан ыстық су беру
- Сүтті көпіртуге арналған бу шүмегі
- Реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қазандықтағы температура: 117 °C
- Топтардың биіктігі:
- Тұғырсыз: 140 мм
- Тұғырда: 90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Капучинаторқысым | 1 бар |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 1 |
| Корпус материалы | металл, пластик |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қазандықтың көлемі | 4.6 л |
| Кофемашинаның бір түрі | жартылай автоматты |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | Қара |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 1 083 971 ₸


