
La Cimbali M23 Up DT/2 жоғары диапазондағы кофеқайнатқыш, ақ
- Бар
- Коды:249619
1 994 484 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali M23 Up DT/2 кофеқайнатқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда кең ауқымды кофе сусындары мен шайларды дайындауға арналған. Модель жарықдиодты жарықтандыруы бар электромеханикалық басқару панелімен және ыстық су мен буды беру үшін айналмалы тұтқалармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және ABS-пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- бағдарламалауға арналған 4 доза және әр топ үшін 1 үздіксіз жем
- Термостифонды қайнату жүйесі
- Қазандыққа суды автоматты түрде айдау
- 2 бу беру шүмегі
- Қайнаған су беретін шүмек
- Қос механикалық манометр
- Эргономикалық сүзгі ұстағыштары
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шыныаяқтарды жылыту панелі
- Кофе тобын жарықтандыру
- Ыстық су экономайзері
Назар аударыңыз! Суретте топтары төмен ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 63 келі |
| Биіктігі | 552 мм |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Тереңдігі | 518 мм |
| Капучинаторсу беруге арналған сорғысысу құбырына қосылуқораптың материалы | металл |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 2 |
| Қуат | 4.1-ден 4.8 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қазандықтың көлемі | 11 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | сұр, ақ |
| Ені | 820 мм |
- Бағасы: 1 994 484 ₸





