
La Cimbali S15 CS10 Milk PS кофе машинасы (дисплей, 2 кофе тартқыш)
- Бар
- Коды:136357
4 083 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali S15 CS10 Milk PS супер автоматты кофеқайнатқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда кең ауқымды кофе сусындары мен шайларды дайындауға арналған. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Ықшам өлшемдер жабдықты шағын ауданы бар мекемелерге орналастыруға мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан және ABS пластиктен, экран шыңдалған шыныдан, кофе тартқыштардың диірмені титаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 96 рецептке дейін жазу мүмкіндігі
- Патенттелген "Smart Boiler" технологиясы бу мен судың үздіксіз максималды жеткізілуін қамтамасыз етеді
- Еритін ингредиенттерді мөлшерлеу жүйесі
- Milk & Chocolate Technology: бір жүйе еритін шоколад үшін біріктірілген және ыстық сүт қосылған рецепттер үшін арнайы контур
- HQ Milk жүйесі алдын ала белгіленген температурада көбіктендірілген сүтті тікелей кеседе алуға мүмкіндік береді
- Кофе және сүт контурларын жуудың автоматты циклдары
- Шыныаяқтарды жылыту панелі
- Ыстық су беретін шүмек
- Қолмен жұмыс істейтін бу құбыры
- 2 кофе тартқыш-мөлшерлегіштер
- дәнді кофеге арналған 2 ыдыс
- Еритін ингредиенттерге арналған бункер
- Біріктірілген екі бағытты Wi-Fi жүйесі бағдарламалық құралды жаңартуға, рецепттерді және фондық кескіндерді реттеуге мүмкіндік береді
- CUP4YOU қосымшасы арқылы қашықтан басқару мүмкіндігі
- Сусындардың суреттерін, бейнеклиптерді және экран сақтағыштарын жүктеуге арналған USB порты
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: күніне 150 кесе
- Кофеге арналған ыдыстың көлемі: 2х650 г
- Дисплей диаметрі: 7"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | мод. S15 CS10 Milk PS (суперавтомат, дисплей, 2 кофе тартқыш) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Кіріктірілген кофеқайнатқышсу құбырына қосылукернеу | 220 Жылы |
| Биіктігі | 715 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Кофеге арналған ыдыстың сыйымдылығы | 1300 г |
| Қуат | 2.7-ден 3.1 кВТ-қа дейін |
| Қазандықтың көлемі | 2 л |
| Өнімділік | 7 кесе/сағ |
| Кофемашинаның бір түрі | суперавтомат |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кофе түрі | астық |
| Түсі | Сұр |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 4 083 985 ₸






