
Кофе машинасы La Cimbali M200 DT/2 GT1 жоғары топтар
- Бар
- Коды:243865
11 406 056 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali M200 DT/2 GT1 кофеқайнатқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда кофе сусындары мен шайларының кең ауқымын дайындауға арналған. Модель кофе мен судың мөлшерін реттеуге мүмкіндік беретін әр топ үшін бөлек түймелері бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Кофеқайнатқыштың корпусы мен бөлшектері тот баспайтын болаттан және ABS пластиктен жасалған.
Модель корпустың келесі нұсқаларында шығарылады: күңгірт қара немесе жылтыр ақ.
Ерекшеліктері:
- Әр топтағы температураны бақылау
- Топтың биіктігін реттеу жүйесі
- Патенттелген "Smart Boiler" технологиясы бу мен судың үздіксіз максималды жеткізілуін қамтамасыз етеді
- Көлбеу дисплейлер қалауларды оқуды және орнатуды жеңілдетеді
- Қайнаған су беретін шүмек
- "Суық" бу беру шүмегі
- Механикалық манометр
- Кофені баламалы тәсілмен қайнатуға мүмкіндік береді
- Жақсартылған жылу оқшаулау
- Қуатты үнемдеу режимі
- Кофе тобын жарықтандыру
- Эргономикалық дизайн
Рецепттер мен параметрлерді жүктеуге арналған USB + bluetooth порты
Қосымша сипаттамалар:
- Эспрессо қазандығының көлемі: 2х0,6 л
- Топтың биіктігін реттеу: 8-ден 22 см-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- WIfi блогы
- TurboMilk сүтті автоматты көбіктендіру жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 516 мм |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Тереңдігі | 649 мм |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 2 |
| Қуат | 6-дан 7 кВТ-қа дейін |
| Мультибойлеркапучинаторсу құбырына қосылуқораптың материалы | металл |
| Кернеу | 220 жылы, 380 жылы |
| Қазандықтың көлемі | 7 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кофе түрі | астық |
| Түсі | тот баспайтын. болат, ақ, қара |
| Ені | 887 мм |
- Бағасы: 11 406 056 ₸





