
La Cimbali S20 CS10 кофе машинасы (1 кофе тартқыш + 1 сыйымдылық)
- Бар
- Коды:123228
9 546 501 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali S20 CS10 супер автоматты кофеқайнатқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда кофе сусындары мен шайларының кең ауқымын дайындауға арналған. Модель сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Ықшам өлшемдер жабдықты шағын ауданы бар мекемелерге орналастыруға мүмкіндік береді. Панель шыңдалған шыныдан, кофе тартқыштың диірмені титаннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сусындарды бағдарламалауға арналған 24 / 8х3 / 6х4 / 4х6 мөлшерлері
- қайнаған суды бағдарламалауға арналған 2 доза
- Патенттелген "Smart Boiler" технологиясы бу мен судың үздіксіз максималды жеткізілуін қамтамасыз етеді
- Milk Precision System - MilkPS (сүт сорғысы) мүмкіндік береді:
- Кезекті төгілу параметрі арқылы қабатты сусындарды дайындаңыз
- Әрбір жеке сусын үшін сүттің температурасын реттеңіз (патент талап етіледі)
- Сүт салқындатқышты үстелдің астына орнатыңыз
- HQ Milk жүйесі алдын ала белгіленген температурада көбіктендірілген сүтті тікелей кеседе алуға мүмкіндік береді
- Еритін ингредиенттерді мөлшерлеу жүйесі
- Бу беру шүмегі
- Қайнаған су беретін шүмек
- Кофе тартқыш-мөлшерлегіш
- Дәнді кофеге арналған ыдыс
- Еритін ингредиенттерге арналған ыдыс
- Кофе қалдықтарына арналған жәшік
- RGB-жарығы бар панель
- AWS автоматты жуу жүйесі
- Біріктірілген екі бағытты Wi-Fi жүйесі бағдарламалық құралды жаңартуға, рецепттерді және фондық кескіндерді реттеуге мүмкіндік береді
- Сусындардың суреттерін, бейнеклиптерді және экран сақтағыштарын жүктеуге арналған USB порты
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік:
- Эспрессо: 200 кесе/сағ
- Капучино (150 мл): 100 кесе/сағ
- Ыстық су (500 мл): 30 л/сағ
- Сүтті бумен қыздыру / көбіктендіру (500 мл): 29 л/сағ
- Еритін ингредиенттерге арналған ыдыстың көлемі: 1000 г.
- Жылу алмастырғыштың көлемі: 0,25 л
- Кофе тобының диаметрі: 44/50 мм
- Максималды қысым:
- Қазандық: 2 бар
- Жылу алмастырғыш: 12 бар
- Максималды температура:
- Қазандық: 133 °С
- Жылу алмастырғыш: 133 °С
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Cold Touch оқшаулағыш сыртқы жабыны бар патенттелген Turbosteam бу беру шүмегі сүттің рецептілерін температура мен көбіктену деңгейі бойынша орнатуға мүмкіндік береді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S20 CS10 MilkPS 1 Grinder |
| Салмағы (қаптамасыз) | 71 келі |
| Биіктігі | 762 мм |
| Тереңдігі | 620 мм |
| Кофеге арналған ыдыстың сыйымдылығы | 1200 г |
| Капучинаторқұрастырылған кофеқайнатқышсу құбырына қосылуқыздыру элементінің түрі | термоблок |
| Қуат | 3.2-ден 3.8 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қазандықтың көлемі | 2.6 л |
| Өнімділік | сағатына 100-ден 200 кесеге дейін |
| Кофемашинаның бір түрі | суперавтомат |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кофе түрі | астық |
| Түсі | қара, тот баспайтын. болат |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 9 546 501 ₸




