
Кофемашина La Cimbali M200 DT/2 GT1, Turbosteam + RGB жоғары топтар
- Бар
- Коды:340525
10 242 602 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali M200 DT/2 GT1, Turbosteam + RGB кофеқайнатқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда кофе сусындары мен шайларының кең ауқымын дайындауға арналған. Модель кофе мен судың мөлшерін реттеуге мүмкіндік беретін әр топ үшін бөлек түймелері бар электронды басқару панелімен жабдықталған. Кофеқайнатқыштың корпусы мен бөлшектері тот баспайтын болаттан және ABS пластиктен жасалған.
Модель корпустың келесі нұсқаларында шығарылады: күңгірт қара немесе жылтыр ақ.
Ерекшеліктері:
- Әр топтағы температураны бақылау
- Топтың биіктігін реттеу жүйесі
- "Smart Boiler" қазандығы температураны, әр топтағы су мен буды, термосифонды дәнекерлеу жүйесін және La Cimbali жылыту жүйесін басқарады
- Көлбеу дисплейлер қалауларды оқуды және орнатуды жеңілдетеді
- Turbo Steam Cold Touch технологиясы бар "суық" бу беру шүмегі
- Қайнаған су беретін шүмек
- Механикалық манометр
- Жақсартылған жылу оқшаулау
- Қуатты үнемдеу режимі
- RGB жұмыс аймағын және сыртқы безендіруді жарықтандыру
- Кофе тобын жарықтандыру
- Эргономикалық дизайн
Рецепттер мен параметрлерді жүктеуге арналған USB + bluetooth порты
Қосымша сипаттамалар:
- Эспрессо қазандығының көлемі: 2х0,6 л
- Топтың биіктігін реттеу: 8-ден 22 см-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- WIfi блогы
- TurboMilk сүтті автоматты көбіктендіру жүйесі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | M200 DT/2 GT1 T |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 91 келі |
| Биіктігі | 516 мм |
| Топтың биіктігі | жоғары |
| Тереңдігі | 649 мм |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 2 |
| Қуат | 7 кВТ |
| Мультибойлеркапучинаторсу құбырына қосылуқораптың материалы | металл |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қазандықтың көлемі | 7 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кофе түрі | астық |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 887 мм |
- Бағасы: 10 242 602 ₸





