
Құмдағы кофе Remta KF01
- Бар
- Коды:129011
172 953 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta KF02 құмдағы кофе қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында атақты араб немесе түрік кофесін дайындауға арналған. Модель термостатпен және температураны ұстап тұру индикаторымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Турка жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. құмды қыздыру уақыты: 25 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 155 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Кофемашинаның бір түрі | құмдағы кофе |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 172 953 ₸


