
VIATTO VA-CMG888 кофемашинасы
- Бар
- Коды:192753
198 294 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CMG888 кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселер мен қонақүйлерде эспрессо кофесі мен капучино қайнату үшін қолданылады. Модель бу беру кранымен және ұнтақтауды реттеумен жабдықталған. Корпус АВС-пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 1 кесе және 2 кесе сүзгі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Топтың биіктігі: 96мм
Қаптамадағы габариттері: 420х398х478 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161854 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.6 кг |
| Биіктігі | 456 мм |
| Топтың биіктігі | төмен |
| Тереңдігі | 384 мм |
| Кофеге арналған ыдыстың сыйымдылығы | 250 г |
| Капучинаторқұрастырылған кофеқайнатқышқыздыру элементінің түрі | термоблок |
| Топтар саны (каробты кофемашиналар) | 1 |
| Қуат | 1.38-ден 1.55 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қазандықтың көлемі | 2.8 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 404 мм |
- Бағасы: 198 294 ₸






