
Кофеқайнатқыш Gemlux GL-DCM-1S
- Бар
- Коды:94123
25 222 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-DCM-1S Platinum сериялы тамшылатып кофеқайнатқыш жеке үйлер мен пәтерлерде ұнтақталған дәндерден кофе қайнату үшін қолданылады. Модель СКД дисплейі және қайта пайдалануға болатын сүзгісі бар электронды басқару элементтерімен жабдықталған. Құмыра тот баспайтын болаттан, корпусы тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне пластмасса тұтқасы бар тот баспайтын болаттан жасалған құмыра кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кешіктіріп бастау функциясы 24 сағатқа дейін
- Дайын сусынның температурасын ұстап тұру функциясы
Жад функциясы
Қосымша сипаттамалар:
- Құмыраның көлемі: 1,2 л
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.2 кг |
| Биіктігі | 370 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Кофеқайнатқышкофе түрі | ұнтақталған, сүзілген |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 205 мм |
- Бағасы: 25 222 ₸




