
Құмдағы кофе Grill Master Ф1КФЭ
- Бар
- Коды:64295
136 775 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф1КФЭ аппараты мамандандырылған кофе мекемелерінде шығыс үлгісінде (құмда) кофе дайындауға арналған. Жабдық қажетті температураны орнатуға мүмкіндік беретін термостатпен жабдықталған.
Қажетті температураға дейін қыздырылған құммен толтырылған платформаға суы мен ұнтақталған кофесі бар түріктер орнатылады. Сусын бірнеше минут ішінде дайындалады және бай және қанық дәмге ие болады.
Кварц құмы (2,5 кг) бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Саны түрік (500 мл): 7
- Дайындау уақыты: 5-тен 10 минутқа дейін.
- Температураны реттеу: 50-ден 320 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 211001 / 108372 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 190 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 2.0 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Кофемашинаның бір түрі | құмдағы кофе |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 136 775 ₸


