
Кофе машинасы Hurakan HKN-ME715
- Бар
- Коды:99428
260 614 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ME715 кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель цифрлық басқарумен, термиялық сақтандырғышпен және температура сенсорымен қызып кетуден қорғаумен, ыстық сумен қамтамасыз ету мүмкіндігімен және қақтан тазалау режимімен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне өлшеуіш қасық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үлес санауышы
- ұнтақтаудың 5 сатысы
- Шыныаяқтарды жылыту
- Тамшы жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 50-ден 60 сағ/мин дейін.
- Температура диапазоны: 75-тен 90 °C-қа дейін
- Құю саптамасының биіктігі: 70-тен 110 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 455х385х465 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170912 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.6 кг |
| Биіктігі | 368 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Кофеге арналған ыдыстың сыйымдылығы | 300 г |
| Пайдаланылған кофеге арналған контейнердің сыйымдылығы | 15 порция жасайды |
| Капучинаторқұрастырылған кофеқайнатқышқысым | 19 бар |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 2 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кофе түрі | астық |
| Түсі | Қара |
| Ені | 438 мм |
- Бағасы: 260 614 ₸


