
Кофе машинасы Hurakan HKN-ME717
- Бар
- Коды:93462
399 393 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ME717 кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электронды басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, ыстық су мен буды беру мүмкіндігімен және қақтан тазалау режимімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Үлес санауышы
- ұнтақтауды реттеудің 5 сатысы
- Қос кофе режимі
- Бір түймені басу арқылы капучино мен латте алу
- Шыныаяқтарды жылыту
- Тамшы жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 60-тан 70 кесе/мин дейін.
- Бу / ыстық судың температурасы: 60-тан 90 °С-қа дейін
- Шүмектің биіктігі: 80-нен 140 мм-ге дейін
- Қоқыс жәшігінің сыйымдылығы: 15 кесе
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 170888 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Кофеге арналған ыдыстың сыйымдылығы | 300 г |
| Капучинаторқұрастырылған кофеқайнатқышқысым | 19 бар |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 2 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кофе түрі | ұнтақталған, дәнді |
| Түсі | металл, қызыл |
| Ені | 422 мм |
- Бағасы: 399 393 ₸


