Кофе машинасы Hurakan HKN-ME720
- Бар
- Коды:227316
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарКофе машинасы Hurakan HKN-ME720
Бағасын нақтылаңыз
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ME720 кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 550х300х445 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 1.8 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


