
Кофе машинасы Hurakan HKN-ME709
- Бар
- Коды:73493
303 147 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-ME709 кофеқайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель электронды басқарумен, қызып кетуден қорғаумен, ыстық сумен қамтамасыз ету мүмкіндігімен және қақтан тазалау режимімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Автоматты капучинатор
- Үлес санауышы
- Ұнтақтауды реттеу
- Тамшы жинағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Бу / ыстық судың температурасы: 60 °С
- Қаптамадағы габариттері: 470х440х450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 150451 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.5 кг |
| Кіріктірілген кофеқайнатқышқысым | 19 бар |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Кофеге арналған ыдыстың сыйымдылығы | 200 ж |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Суға арналған резервуардың көлемі | 1.6 л |
| Кофемашинаның бір түрі | автоматты |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кофе түрі | ұнтақталған, дәнді |
| Түсі | қара, металл |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 303 147 ₸


