
АӨК-В-4 шығыс тағам технологиясы бойынша кофе дайындауға арналған аппарат
- Бар
- Коды:95305
57 412 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шығыс стилінде кофе дайындауға арналған аппарат Азық-түлік технологиясы АӨК-В-4 мамандандырылған кофе мекемелерінде, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында құмда кофе дайындау үшін қолданылады. Модель температура релесінің сенсорымен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Түріктердің саны: 4
- Температуралық режим: 350 °C дейін
- Қыздыру уақыты: 80 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 470х340х220 мм
- Қаптама көлемі: 0,035 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044123 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.53 кг |
| Биіктігі | 217 мм |
| Тереңдігі | 331 мм |
| Корпус материалы | Металл |
| Қуат | 1.36 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Кофемашинаның бір түрі | құмдағы кофе |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кофе түрі | ұнтақталған |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 466 мм |
- Бағасы: 57 412 ₸


