
La Cimbali элективті кофе тартқышы
- Бар
- Коды:123309
2 865 379 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
La Cimbali Elective кофе тартқышы кофеханаларда, барларда және мейрамханаларда кофе дәндерін біркелкі ұнтақтау және сусынның беріктігіне байланысты бөліктерді жоғары дәлдікпен мөлшерлеу үшін қолданылады. Модель тегістеуіштермен, төмен қуатты инверторлы қозғалтқышпен және кофе тартқыштың, бұршақтардың және ұнтақталған кофенің тұрақты температурасын ұстап тұру үшін желдету жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Сенсорлық экран дисплейі
- Біріктірілген Barista Drive System (BDS) кофе тартқыш пен кофеқайнатқышты байланыстырады және баристаларды бұршақтарды ұнтақтаудан бастап сусынды құюға дейін дайындаудың барлық кезеңдерінде кезең-кезеңімен бағыттайды
- Bluetooth арқылы кофе машиналарымен сымсыз байланыс жүйесі:
- Кофені экстракциялау параметрлерінің дұрыстығын тексеру
- Ұнтақтау дәрежесі мен мөлшерін автоматты түрде реттеу
- USB порты
- Ұнтақтау тікелей портасүзгіге орталықтандырылған
- Кофеқайнатқыштың портафильтріне арналған биіктігі реттелетін тірек-шанышқы
- Артық ұнтақталған кофеге арналған таба
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | La Cimbali |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 1.5-тен 1.7 кг-ға дейін |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Диірмен тасының /пышақтың диаметрі | 64 мм |
| Қуат | 0.32 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 14.8 кг/сағ |
| Ұнтақтау жүйесі | жалпақ диірмен тастар |
| Айналу жылдамдығы | 1450 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Италия |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | Қара |
| Ені | 215 мм |
- Бағасы: 2 865 379 ₸






