
VIATTO VA-CG5LUX кофе тартқышы
- Бар
- Коды:192911
55 106 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CG5LUX кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бұршақтардан ұнтақтау және ұнтақталған кофенің порцияларын мөлшерлеу үшін қолданылады. Модель ұнтақтау дәрежесін реттеумен жабдықталған. Корпус хромдалған сәндік жақтауы бар АВС-пластиктен, бұршақтарға және ұнтақталған кофеге арналған бункерлер пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163719 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.25 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.915 келі |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.250 кг |
| Ұнтақталған кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.13 кг |
| Биіктігі | 373 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | хром, қара |
| Ені | 244 мм |
- Бағасы: 55 106 ₸





