
VIATTO VA-CG999 кофе тартқышы
- Бар
- Коды:195031
21 734 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CG999 кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, үйде дәнді кофені, қантты және дәмдеуіштерді ұнтақтау үшін қолданылады. Модель мөлдір пластиктен жасалған қақпағы бар алынбалы металл тостағанмен жабдықталған, бұл ұнтақтау дәрежесін бақылауға мүмкіндік береді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар ABS пластиктен, тостаған мен пышақ тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қақпақ ашық кезде қозғалтқышты іске қосуды блоктау жүйесі
- Ұнтақтау дәрежесін реттеу: жоқ
- Мөлдір пластиктен жасалған қақпақтың арқасында ұнтақтау дәрежесін көзбен бақылау мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Кофені тиеу: 60 гр
- Максималды жүктеме кезіндегі үздіксіз жұмыс уақыты: 30 секундтан аспайды.
- Жұмыс циклдері арасындағы үзіліс уақыты: 3 мин.
Қаптамадағы габариттері: 446х316х520 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.15 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.24 кг |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 00.6 кг |
| Биіктігі | 246 мм |
| Тереңдігі | 146 мм |
| Қуат | 0.18-ден 0.22 кВТ-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | айналмалы пышақ |
| Айналу жылдамдығы | 25000 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | Күміс |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 21 734 ₸







