
VIATTO VCG-200 кофе тартқышы
- Бар
- Коды:121845
122 870 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VCG-200 кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бұршақтардан ұнтақтау және ұнтақталған кофенің порцияларын мөлшерлеу үшін қолданылады. Модель ұнтақтауды реттеумен жабдықталған. Корпус ABS-пластиктен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұнтақтау жылдамдығы: 1,5-тен 2,5 г/сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5 келі |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Диірмен тасының /пышақтың диаметрі | 60 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығын ұстағышта тікелей ұнтақтау | 1 кг |
| Ұнтақтау жүйесі | жалпақ диірмен тастар |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | Қызыл |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 122 870 ₸


