
VIATTO VA-CG7LUX кофе тартқышы
- Бар
- Коды:192893
64 332 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-CG7LUX кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бұршақтардан ұнтақтау және ұнтақталған кофенің порцияларын мөлшерлеу үшін қолданылады. Модель ұнтақтау дәрежесін реттеумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар пластиктен, бұршақ пен ұнтақталған кофеге арналған жәшіктер пластиктен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163428 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.6 кг |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.35 кг |
| Ұнтақталған кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.15 кг |
| Биіктігі | 404 мм |
| Тереңдігі | 194 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | хром, қара |
| Ені | 284 мм |
- Бағасы: 64 332 ₸







