
Кофе тартқыш Gemlux GL-CG100
- Бар
- Коды:94130
19 580 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-CG100 жартылай автоматты кофе тартқышы жеке үйлер мен пәтерлерде ұнтақталған кофе дәндерін алу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты: 20-дан 30 секундқа дейін.
- Біржолғы жүктеудің ұсынылатын көлемі: 40 гр
- Циклдар арасындағы ұсынылатын үзіліс: 10 сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.84 кг |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.1 кг |
| Биіктігі | 191 мм |
| Тереңдігі | 103 мм |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | айналмалы пышақ |
| Айналу жылдамдығы | 20500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | тот баспайтын. болат, қара |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 19 580 ₸







