
Кофе тартқыш Gemlux GL-CG999A
- Бар
- Коды:105191
27 947 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-CG999A жартылай автоматты кофе тартқышы жеке үйлер мен пәтерлерде ұнтақталған кофе дәндерін алу үшін, сондай-ақ өнімдерді ұнтақтау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 жүзді пышағы бар қосымша ұнтақтау ыдысы кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.1 кг |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.07 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | айналмалы пышақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 130 мм |
- Бағасы: 27 947 ₸









