
Кофе тартқыш Gemlux GL-CG888
- Бар
- Коды:94127
20 963 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-CG888 жартылай автоматты кофе тартқышы жеке үйлер мен пәтерлерде ұнтақталған кофе дәндерін алу үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме кезіндегі жұмыс уақыты: 30 сек.
- Циклдар арасындағы ұсынылатын үзіліс: 10 сек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.06 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | айналмалы пышақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 120 мм |
- Бағасы: 20 963 ₸






