
Hurakan HKN-МС6 кофе тартқышы
- Бар
- Коды:88181
125 322 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-МС6 кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәндерден кофе алу үшін қолданылады. Модель ұнтақтауды реттеу функциясымен және ұнтақталған кофеге арналған мөлдір ыдыспен жабдықталған. Корпус соққыға төзімді пластиктен, пышақтар шыңдалған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163135 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.5 кг |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.5 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | айналмалы пышақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 230 мм |
- Бағасы: 125 322 ₸





