
Hurakan HKN-M6 кофе тартқышы
- Бар
- Коды:88180
121 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-M6 кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дәндерден кофе алу үшін қолданылады. Модель ұнтақтауды реттеу функциясымен, ұстағышқа арналған ұстағышпен және жабдықты ұстаушының қосуына арналған микроқосқышпен жабдықталған. Корпус соққыға төзімді пластиктен, пышақтар шыңдалған болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.0 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Диспенсерхольдта тікелей ұнтақталғандәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 0.5 кг |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | айналмалы пышақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 140 мм |
- Бағасы: 121 689 ₸





