
Hurakan HKN-M5 кофе тартқышы
- Бар
- Коды:83147
157 105 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-M5 кофе тартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде және жеке үйлерде дәндерден ұнтақталған кофе алу үшін қолданылады. Корпус боялған металдан, кофе дәндеріне арналған бункер соққыға төзімді пластиктен, пышақ шыңдалған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ұнтақтауды реттеу
- Ұстаушыға арналған ұстағыш
Қосымша сипаттамалар:
- Ұзақ жұмыс уақыты: 8 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 400х280х620 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Дәнді кофеге арналған резервуардың сыйымдылығы | 2 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Диірмен тасының /пышақтың диаметрі | 63 мм |
| Дозаторөнімділігі | 3 кг/сағ |
| Қуат | 0.3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ұнтақтау жүйесі | жалпақ диірмен тастар |
| Айналу жылдамдығы | 1300-ден 1600 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Электрлік |
| Түсі | сұр, қоңыр |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 157 105 ₸


