
Үстел салқындатылатын ATESY Регата ОС-1500-1840-02
- Бар
- Коды:146085
914 467 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Салқындатылатын үстел ATESY Регата ОС-1500-1840-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқындатылған сусындарды, салаттарды, ашытылған сүт өнімдерін және салқындатылған күйде сақтауды қажет ететін басқа да тағамдарды қысқа мерзімді сақтау және тарату үшін Регата тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Үлгі - бұл зауыттық қаптамадағы гастрономдарды немесе сусындар мен азық-түліктерді, сондай-ақ ваннаның түбіне қазірдің өзінде ұсынылған ыдыстары бар табақтарды орналастыруға арналған герметикалық ванна. Модель тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына GN 1/2 және GN 1/3 пішіміндегі астроқабылдағыштарды орнатуға мүмкіндік беретін U-тәрізді тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы секіргіштер кіреді.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Максималды тереңдігі 150 мм GN 1/1 (4 дана), GN 1/2 және GN 1/3 (жеткізу көлеміне кіретін секіргіштерді пайдалану арқылы) пішіміндегі гастрохем ыдыстарын орналастыруға арналған
- Зауыттық қаптамадағы немесе ыдыстағы сусындар мен өнімдерді ваннаның түбіне тікелей қоюға болады - ваннаға қабыршақты мұзды құюға болады, оның үстіне сусындарды шыны немесе пластик ыдыстарға салуға болады - бұл жағдайда еріген судың канализацияға ағып кетуін қамтамасыз ету қажет
- Мұздың еруінен пайда болған суды ағызу үшін ваннаның түбіндегі су төгетін тесік
- Хладагент R404А
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата- салқындатылатын үстел ОЖ-1500-1840-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 74 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 596 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | -2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатылатын беті |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 914 467 ₸




