
Мармит ATESY Ривьера М1-3.1500-02- Туралы
- Бар
- Коды:120604
625 196 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY Ривьера М1-3.1500-02- О Ривьера тарату желісінің бір бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші ыдыстары бар ыдыстарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель 3 дөңгелек оттықпен және олардың температурасын реттеуге мүмкіндік беретін 3 6 позициялы пакеттік қосқыштармен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП парағымен, аяқтары тот баспайтын болаттан және пластикалық тірек бөлігімен нығайтылған.
Жеткізу көлеміне науа бағыттағышы және алынбалы D2413 емен түсі мен текстурасының әрлеу панелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Көлемі 50 литрге дейінгі кәстрөлдер мен резервуарларды орналастыруға жарамды
- Арнайы саңылаулар таңдауға болатын 1, 2 немесе 3 деңгейлі сөрені орнатуға мүмкіндік береді, бұл тауарлардың көрсетілімін арттыруға мүмкіндік береді (сөре бөлек сатып алынады) - сөре шамы (тек 2 немесе 3 деңгейлі сөрелерде) үстелдің үстіңгі жарығын қамтамасыз етеді.
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтардың диаметрі: 220 мм
- Оттығы бар үстелдің еден деңгейінен биіктігі: 510 мм
- Науаларға арналған бағыттағыштың өлшемдері: 1500х315 мм
- Бағыттауышы бар ені: 1015 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панель
- Бағыттаушы астындағы шам
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - мармит 1-ші курстар 3-ші конф. М1-3.1500-02- Туралы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 89.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 130 келі |
| Биіктігі | 860-тан 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Қуат | 6.02 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 300 °C-қа дейін |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 625 196 ₸









