
Тарелкаларды жылытуға арналған модуль ATESY Регата МПТ-440-940-02
- Бар
- Коды:128968
234 850 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тарелкаларды жылытуға арналған модуль ATESY Регата МПТ-440-940-02 диаметрі 320 мм-ге дейінгі пластиналарды ықшам сақтауға арналған. Тарату желісінің бөлігі ретінде қолданылады Регата оларды жылы ұстау үшін. Модель тәрелкелерді орналастыруға арналған 1 секциямен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған. Модульдің жоғарғы бөлігінде диаметрі бірдей пластиналар дестесін мықтап бекітетін тот баспайтын штангадан жасалған тығындар бар.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Пластиналар серіппелі механизм қолдайтын платформаға қойылады
- Механизм үстелдің үстінде бірнеше табақтарды ғана ұстайды, қалған табақтар қыздырылған көлемде
- Пластиналарды автоматты түрде көтеру
- Секциялардың жоғарғы жағындағы пластиналар дестесінің реттелетін диаметрлі тығындары
- Секциялар ішіндегі табақтарды жылытуды ТЭНдер жүзеге асырады
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Секцияның сыйымдылығы: 45 табақ
- Пластинаның диаметрі: 160-тан 320 мм-ге дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Үстел үсті табиғи ағаштан, жасанды тастан немесе ламинатталған ДСП-дан жасалған.
Табиғи ағаштан, күңгірт шыныдан, тот баспайтын болаттан, теріден және т.б. панельдер.
Бейне
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - МПТ тәрелкелерін жылытуға арналған модуль-440-940-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23 келі |
| Биіктігі | 795 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 0.27 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 30-дан 60 °C-қа дейін |
| Түрі | табақтарды жылытуға арналған модуль |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 234 850 ₸




