
Ас құралдарына арналған сөре ATESY Ривьера СП-700-02
- Бар
- Коды:120766
322 685 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Riviera SP-700-02 ас құралдары сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында Регата тарату желісінің бөлігі ретінде ас құралдарын, нандарды, науаларды және майлықтарды уақытша сақтау және тарату үшін қолданылады. Модель сыйымды екі деңгейлі сөремен жабдықталған. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, аяқтары пластикалық тірек бөлігі бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне D2413 емен ағашының түсі мен текстурасының алынбалы әрлеу панелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Науаларды орналастыруға арналған кең сыйымды үстел үсті
- Екі ярусты сөре:
- Төменгі сөреде ас қасықтар мен шай қасықтарды, шанышқыларды, пышақтарды және майлықтарды сақтауға арналған тот баспайтын бес перфорацияланған бөліктен тұратын қондырғы бар
- Үстіңгі сөреде тереңдігі 40 мм болатын 2 GN 1/1 ойық бар, олар нанның екі түрін салуға арналған
- Қызмет көрсетуші персонал тарапынан науалардың қосымша қорын сақтауға арналған тауашалар
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панель
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - аспаптарға арналған тіреу СП- 700-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Серия | Ривьера, Шебер |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | асхана шамдарына арналған сөре |
| Ені | 661 мм |
- Бағасы: 322 685 ₸





