
Айналмалы модуль ATESY Ривьера ПМВШ-90-02
- Бар
- Коды:120641
294 868 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналмалы модуль ATESY Ривьера ПМВШ-90-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Ривьера тарату желісінің бөлігі ретінде 90° бұрышта фронтальды сызықтың сыртқы иілісін жасау үшін қолданылады. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, аяқтары пластикалық тірек бөлігі бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне науа бағыттағышы және алынбалы D2413 емен түсі мен текстурасының әрлеу панелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Тауарларды көрсету немесе қосымша жабдықты орнату үшін бейтарап үстел ретінде пайдалануға болады
- Техникалық қызмет көрсету персоналы тарапынан тауарлық-материалдық қорларды сақтау үшін пайдалануға болатын ашық тауашалар
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Жоспардағы габариттер (желіге орнату кезінде алып жатқан аумақ): 1027х1027 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панель
- Бағыттаушы астындағы шам
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - айналмалы модуль ПМВШ-90-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53.4 кг |
| Биіктігі | 860-тан 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 566 мм |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап витрина |
| Ені | 1450 мм |
- Бағасы: 294 868 ₸



