
Мармит ATESY Ривьера М1-1.700-02- Туралы
- Бар
- Коды:120599
354 923 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY Ривьера М1-1.700-02- О Ривьера тарату желісінің бір бөлігі ретінде қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші ыдыстары бар ыдыстарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модельде 1 дөңгелек оттық және оның температурасын реттеуге мүмкіндік беретін 6 жақты пакеттік қосқыш бар. Үстел үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан және пластикалық тірек бөлігінен жасалған.
Жеткізу көлеміне науа бағыттағышы және алынбалы D2413 емен түсі мен текстурасының әрлеу панелі кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Көлемі 50 литрге дейінгі кәстрөлдер мен резервуарларды орналастыруға жарамды
- Арнайы саңылаулар таңдауға болатын 1, 2 немесе 3 деңгейлі сөрені орнатуға мүмкіндік береді, бұл тауарлардың көрсетілімін арттыруға мүмкіндік береді (сөре бөлек сатып алынады) - сөре шамы (тек 2 немесе 3 деңгейлі сөрелерде) үстелдің үстіңгі жарығын қамтамасыз етеді.
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панель
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтың диаметрі: 220 мм
- Оттығы бар үстелдің еден деңгейінен биіктігі: 510 мм
- Науаларға арналған бағыттағыштардың өлшемдері: 700х315 мм
- Бағыттауышы бар ені: 1015 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панель
- Бағыттаушы астындағы шам
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - мармит 1-ші курстар 1 конф. М1-1.700-02- Сөрелер жоқ туралы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 61.6 кг |
| Биіктігі | 860-тан 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 2.01 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 300 °C-қа дейін |
| Түрі | 1 тағамға арналған мармит |
| Ені | 1015 мм |
- Бағасы: 354 923 ₸








