
Айналмалы модуль ATESY Ривьера ПМВН-90-02
- Бар
- Коды:120640
366 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Айналмалы модуль ATESY Ривьера ПМВН-90-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Ривьера тарату желісінің бөлігі ретінде 90° бұрышта фронтальды сызықтың ішкі қисығын жасау үшін қолданылады. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған және қалыңдығы 16 мм ламинатталған ДСП парағымен нығайтылған, аяқтары пластикалық тірек бөлігі бар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне науа бағыттағышы және D2413 емен ағашының түсі мен құрылымы бар 3 алынбалы сәндік панельдер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Тауарларды көрсету немесе қосымша жабдықты орнату үшін бейтарап үстел ретінде пайдалануға болады
- Техникалық қызмет көрсету персоналы тарапынан тауарлық-материалдық қорларды сақтау үшін пайдалануға болатын ашық тауашалар
- Модуль бағыттағышы іргелес модульдердің бағыттағыштарына қосылып, үздіксіз, тегіс бетті құра алады
- Едендегі бұзушылықтарды жою үшін биіктігі реттелетін аяқтар (±20 мм шегінде реттеледі)
- Үстел үсті астындағы барлық қасбет бөлігінің бойымен ауыстырылатын сәндік панельдер
Қосымша сипаттамалар:
- Жоспардағы габариттер (желіге орнату кезінде алып жатқан аумақ): 1320х1320 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Түрлі түсті және текстуралы сәндік алдыңғы панельдер
- Бағыттаушы астындағы шам
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ривьера - айналмалы модуль ПМВН-90-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 53.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70.1 кг |
| Биіктігі | 860-тан 900 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 881 мм |
| Серия | Ривьера |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | бейтарап витрина |
| Ені | 1420 мм |
- Бағасы: 366 687 ₸




