
Мармит ATESY Регата М2-900-1240-02- Б
- Бар
- Коды:124970
364 919 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY Регата М2-900-1240-02- П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында Регата тарату желісінің бір бөлігі ретінде негізгі тағамдармен, гарнирлермен және соустармен гастрономдарды ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель термостатпен жабдықталған, бұл гастроэзофагеальды түтіктердің қыздыру температурасын реттеуге мүмкіндік береді. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған U-тәрізді алынбалы секіргіш кіреді, бұл ваннаға GN 1/2 және GN 1/3 гастро сыйымдылығын орнатуға мүмкіндік береді.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- ТЭН орналасқан герметикалық ваннаны білдіреді
- Гастроэмкосттарды ыстық бумен жылытудың "жұмсақ режимін" қамтамасыз етеді
- Сумен жабдықтауға қосылады, ваннаға су орнатылған су шүмегі арқылы құйылады
- Ванна су төгетін және толып кететін құбырмен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2х GN 1/1 тереңдігі 150 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тұғыр-тұғыр Регата ТП-1240-02
- Ағаш үстел үсті (сол, оң немесе орталық дизайн (сөреге арналған саңылаулары бар немесе саңылаулары жоқ))
- Регата НП-1240-02 науаларға арналған бағыттауыш
- Бір деңгейлі регата сөресі П-1-1240-02
- Екі ярусты сөре Регата П-2-1240-02
Назар аударыңыз! Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - мармит 2 тағамдық М2- 900-1240-02-П |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42 келі |
| Биіктігі | 510 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жылу бөлігінің температуралық режимі | 20-дан 80 °C-қа дейін |
| Түрі | 2 тағамға арналған мармит |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 364 919 ₸



