
Беті салқындатылатын ATESY Регата ОП-1500-1840-02
- Бар
- Коды:145978
809 891 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салқындатылатын беті ATESY Регата ОП-1500-1840-02 тарату желісінің бөлігі ретінде қолданылады Регата салқындатылған сусындарды, салаттарды, тіскебасарларды және салқындатылған сақтауды қажет ететін басқа тағамдарды қысқа мерзімді сақтау, көрсету және тарату үшін. Беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Салқындатылатын бетінен конденсатты ағызу үшін бұрыштарда орналасқан су төгетін фитингтер қарастырылған
- Ыдыс-аяқтар мен азық-түліктер салқындатылған үстелдің үстіңгі бетіне ыдыс-аяқта, зауыттық қаптамада немесе гастрономдарда орналастырылуы мүмкін
- Ыдыстардың көлемін шектемейді
- Хладагент R404А
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы өлшемдері: 1600х774х692 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата - салқындатылатын ОП беті-1500-1840-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 119.8 кг |
| Биіктігі | 598 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | -2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатылатын беті |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 809 891 ₸





