
Үстел салқындатылатын ATESY Регата ОС-1200-1540-02
- Бар
- Коды:146082
964 818 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Салқындатылатын үстел ATESY Регата ОС-1200-1540-02 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында салқын сусындарды, салаттарды, ашытылған сүт өнімдерін және тоңазытқышта сақтауды қажет ететін басқа да тағамдарды қысқа мерзімді сақтау және тарату үшін қолданылады. Үлгі - бұл зауыттық қаптамадағы гастрономдарды немесе сусындар мен азық-түліктерді, сондай-ақ ваннаның түбіне қазірдің өзінде ұсынылған ыдыстары бар табақтарды орналастыруға арналған герметикалық ванна. Модель тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына GN 1/2 және GN 1/3 пішіміндегі астроқабылдағыштарды орнатуға мүмкіндік беретін U-тәрізді тот баспайтын болаттан жасалған алынбалы секіргіштер кіреді.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы қаңқасыз конструкция
- Максималды тереңдігі 150 мм GN 1/1 (3 дана), GN 1/2 және GN 1/3 (жеткізу көлеміне кіретін секіргіштерді пайдалану арқылы) пішіміндегі гастрохем ыдыстарын орналастыруға арналған
- Зауыттық қаптамадағы немесе ыдыстағы сусындар мен өнімдерді ваннаның түбіне тікелей қоюға болады - ваннаға қабыршақты мұзды құюға болады, оның үстіне сусындарды шыны немесе пластик ыдыстарға салуға болады - бұл жағдайда еріген судың канализацияға ағып кетуін қамтамасыз ету қажет
- Мұздың еруінен пайда болған суды ағызу үшін ваннаның түбіндегі су төгетін тесік
- Хладагент R404А
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Регата- салқындатылатын үстел ОЖ-1200-1540-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 68 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 119.8 кг |
| Биіктігі | 596 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Серия | Регата |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | -2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | салқындатылатын беті |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 964 818 ₸




